Hareket Halindeki Araca Binmeye Çalıştı! Feci Kaza Maalesef Sonu Oldu!

Konya da bir vatandaş hareket halindeki araca binmek istedi. Maalesef bu tercihi pahalıya mal oldu. Binmeye çalışan vatandaş olay yerinde hayatını kaybetti

Konya’da sebze halinde kamyonun ilerlemesi ile birlikte, hareket halinde olan araca binmeye çalışan bir kişi vefat etti. Hal içerisinde çalışan bir kişinin hareket halindeki araca neden binmeye çalıştığı noktasında net olarak bilgi bulunmuyor.

Sebze halinde aracın hareket etmesinden dakikalar sonrasında orada çalışan bir kişi direkt olarak araca binmek istedi.

Konya’da Hareket Halindeki Kamyona Binmeye Çalıştı!

Konya’da sebze halinde çalışan 1 kişinin hareket halindeki araca binmeye çalışması ile birlikte vefat ettiği haberi geldi. Dengesini kaybettikten hemen sonra aracın altında kaldı. Aracın altında kalmasından sonra direkt olarak hayatını kaybetti.

Kazanın saat 13:30 sularında Karatay ilçesinin Selimsultan Mahallesinde bulunan sebze halinde geldiği belirtildi. Olay anında hareket halinde olan kamyona binmeye çalışması ile birlikte dengesini kaybedip yere düşen Hamza Ergün (27) hastaneye kaldırıldı. Sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahale sonucunda Hamza Ergün’ün vefat ettiği haberi de geldi. Daha sonrasında Konya Şehir Hastanesinde morga kaldırıldığı belirtildi.

Kaza anına dair güvenlik kamerası görüntüleri incelendiğinde de; Hamza Ergün’ün yolcu kapısının orda yer alan aynaya tutunmaya çalıştığı görülüyor. Daha sonrasında dengesini kaybettikten hemen sonra yere düşüyor. Yere düşen Hamza Ergün’ün direkt olarak kamyonun altında kalıyor. Olaydan hemen sonra polis ekiplerinin gelmesi ile birlikte kamyon şoförünün de ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Bakmadan Geçme