İstanbul İçin Son Çağrı ne zaman başlayacak?

Türkiye televizyon tarihinin en popüler işi arasında ilk 3'te Aşk-ı Memnu yer alıyor. Behlül ve Bihter yıllar sonra yeni yapımda ekran karşısına çıkacak.

Türkiye televizyon tarihinin en popüler işi arasında ilk 3'te Aşk-ı Memnu yer alıyor. Behlül ve Bihter yıllar sonra yeni yapımda ekran karşısına çıkacak. Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz romanından uyarlanacak dizinin iki başrolü de Behlül ve Bihter'i canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in yıllar sonra tekrar rol arkadaşı olduğu Netflix filminin ilk fragmanı yayınlandı.

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI FİLMİ FRAGMANI YAYINLANDI!

İstanbul İçin Son Çağrı filminde işlenecek konu belli oldu.

Filmde Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Mehmet ve Beren Saat’in canlandırdığı Serin havaalanında tesadüfen karşılaşıyorlar. Ne gariptir ki vardıkları yer de aynı: New York. İkili New York’ta heyecan dolu ve unutulmaz bir gece yaşıyorlar.

Ancak bir sorun var: Serin de Mehmet de başka insanlarla hali hazırda evliler. Dolayısıyla birbiriyle harika anlaşan ve çok eğlenceli zaman geçiren bu iki insanın çözmesi gereken büyük sorunlar var.

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in yine bir yasak aşk hikayesinde yer alacağı filmde başrol oynamaları da kaderin cilvesi. Film 24 Kasım tarihinde Netflix abonesi olanlar için yayınlanacak. 

Bakmadan Geçme