Kasım Ayı Kredi Kampanyaları Dikkat Çekiyor! Düşük Faizle Kredi Fırsatı QNB Finansbank'ta!

Ülkedeki olumsuz ekonomik şartlar bir yandan devam ederken, diğer yandan bu durum nedeni ile bankaların faiz oranları da artış göstermeye devam ediyor. Neredeyse %5'e kadar yükselen faiz oranlarına rağmen QNB Finansbank, daha düşük oranlarla Kasım ayında kredi vereceğini açıkladı.

Son dönemde ekonomik şartlar nedeni ile nakit ihtiyacı giderek artıyor. Ancak faiz oranlarının artıyor olması, nakit ihtiyacını kredi çekerek karşılamaya çalışanlar için ayrı bir zorluk oluşturuyor. Bu nedenle bazı bankalar dönem dönem çeşitli kredi kampanyaları düzenlemekte. QNB Finansbank da bu bankalar arasında yerini alıyor. Özel bankalar arasında, yapmış olduğu çeşitli kampanyalarla dikkat çeken QNB Finansbank, bu kez da Kasım ayına özel kredi kampanyaları ile ilgi çekiyor. Banka, diğer bazı bankalara kıyasla, düşük oranlarla ihtiyaç kredisi verecek. Bununla birlikte banka, borç kapatma kredisi fırsatı da sunacak.

QNB Finansbank Kasım Ayı’na Özel Kampanya Detayları

QNB Finansbank, hem müşteri kazanmak hem de maddi açıdan zorluk çekenlere yardımcı olabilmek adına, Kasım Ayı için oldukça cazip bir kampanya başlatıyor. Banka, bu kampanyayı yeni müşterilerine özel bir şekilde sunacak. Böylece yeni QNB Finansbanklılar bu avantajlı fırsatlardan faydalanabilecekler.

QNB Finansbank, 10 bin TL’Lik krediyi, yeni müşterilerine faizsiz bir şekilde sunacak. Öte yandan 50 bin TL’ye kadar kullanılacak olan kredilerde de düşük faiz oranları uygulayacak. Bankanın uygulayacağı faiz oranları ise yeni müşterilerin kredi notuna göre değişiklik gösterebilecek.

Genel tabloya bakıldığında ise 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için başvuru yapacaklara uygulanacak olan faiz oranı %2.39 olarak karşımıza çıkıyor. Banka bu kredi tutarı için 36 aya kadar vade imkanı da tanımakta. Ancak müşterilerin kredi notlarına göre bu faiz oranı %3.79’a kadar da çıkabiliyor.

50 bin TL’lik kredi için uygulanacak olan en düşük faiz oranı %2.39 olarak belirlenmiş durumda. Bu faiz oranı ve 36 ay vade ile kredi çekebilecek olan müşterilerin, aylık geri ödeme taksitleri ise 5 bin TL civarında olacak.

Bakmadan Geçme