Konya'da Çarpışan 2 Otomobilden 8 Kişi Yaralı Olarak Kurtuldu

Konya'nın Beyşehir ilçesinde yaşanan trafik kazasında iki araç kavşakta birbirine girmesi sonucu 8 kişi yaralı olarak kurtuldu.

Kaza, dün akşam saatlerinde Konya'nın Beyşehir ilçesinde Beyşehir - Antalya karayolunun 2. kilometresi Bademli Mahallesi yolunun ayrıldığı kavşakta gerçekleşti. Alınan bilgiye göre H.S.'nin kullanmakta olduğu 42 B 7350 plakalı otomobil, kavşağa geldiği sırada A.K.'nin kullanmakta olduğu 42 ABJ 413 plakalı otomobil ile çarpıştı. 

Devriye atmakta olan polis ekiplerinin kazayı tesadüfen görmesi üzerine kazayı bildirerek, yaralı vatandaşlara olay yerinde ilk  müdahaleyi polis memurları yaptı. Kazada aracın içinde sıkışanların olduğunun ihbar edilmesi üzerine olay yerine takviye polis ekipleri, itfaiye ve sağlık ekipleri gönderildi. İftaiye ve sağlık ekiplerinin müdahalesi ile 42 B 7350 plakalı araç sürücüsü H.S. sıkıştığı araçtan çıkarıldı. 

Kazada 42 B 7350 plakalı araçta bulunan Ş.S, A.P., A.D.S, N.S, Ö.S. yaralı olarak olay yerine gelen ambulanslar ile Beyşehir Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındılar. 

Diğer araçta bulunan sürücü ve yolcu olarak bulanan G.S. hastaneye tedbir amaçlı götürülerek yapılan sağlık kontrolü sonrasında taburcu edildiler. 

Kaza nediniyle Yeni Konya Antalya karayolu üzerinde trafik kontrollü olarak akmaya devam etti. 

Bakmadan Geçme