Masterchef All Star'da Sular Durulmuyor! Tahsin'den Şok Açıklama: 'Başıma Bir Şey Gelirse Sorumlusu Cemre'

Ekranların en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Masterchef All Star, son günlerde yaşanan olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yarışmanın finali yaklaştıkça, yarışmacılar arasındaki gerilim daha da artıyor.

Ekranların en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Masterchef All Star, son günlerde yaşanan olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yarışmanın finali yaklaştıkça, yarışmacılar arasındaki gerilim daha da artıyor. En son yarışmacılara tehditkar bir şekilde konuşan Cemre’ye Tahsin’den cevap geldi: “Başıma bir şey gelirse Cemre’dendir.”

Masterchef’te son hafta oldukça olaylı bir şekilde geçti. Mavi Takım kaptanı olan Cemre Uyanık, karşısına Kırmızı Takım kaptanı olarak Dilara’yı seçmişti. Kaptanlar, seçtikleri isimlerle kendi takımlarını kurdular. Kırmızı Takım, tüm hafta boyunca oldukça başarılı bir performans göstererek Mavi Takım karşısında çok sayıda galibiyet almıştı. Hafta boyunca kötü bir performans gösteren Mavi Takım’ın kaptanı Cemre Uyanık, bireysel dokunulmazlık kazanan Kıvanç tarafından potaya atılmıştı. Daha sonra potaya gidecek kişilerin oylaması yapılacağı sırada ise Cemre’nin sözleri, geceye damga vurmuştu.

Cemre’nin Sözleri Büyük Olay Yaratmıştı

Öncesinde Kıvanç tarafında potaya gönderilen Mavi Takım kaptanı Cemre Uyanık, “Sadece fiziksel olarak yorulsak neyse ama insanı bir de mental olarak yoruyorlar. Benim sinirimi fena bozuyorlar. Ama ben bunların fişini çekmesini bilirim. Damarıma basıp olay çıkartayım istiyorlar. Sakin durmaya çalışsam da nasıl duymazlıktan geleyim ki? Ama görecekler canlarını çok pis sıkacağım dışarıda. Dışarıda benden çok çekecekler.” Şeklinde konuşmuştu.

Bu sözlerin üzerine ise Mehmet Şef “Burada kimse kimseyi tehdit edemez ve burada olan dışarıya taşınmaz. Gerekirse yapımcılarla görüşürsün” şeklinde Cemre’ye yanıt vermişti. Taşan bu olayların üzerine ise yarışmacılardan Tahsin Küçük, sosyal medyadan önemli bir paylaşımda bulundu.

Tahsin Küçük’ün Sosyal Medya Paylaşımı Dikkat Çekti

Cemre Uyanık’ın “…dışarıda canlarını fena sıkacağım, …benden çekecekleri var…” sözleri sonrasında, kendisinin Cemre tarafından tehdit edildiğini dile getiren Tahsin Küçük, sosyal medya üzerinden de bu konu ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Masterchef Tahsin, sosyal medya hesabından şunları dile getirdi: “Bundan böyle, başıma gelen herhangi bir aksi durumdan Cemre Uyanık isimli şahıs sorumludur. Bu kişi, yarışma içerisinde yaşanan bir iletişim sonrasında, açık bir şekilde ve tüm Türkiye’nin gözleri önünde beni tehdit etti. Ayrıca tehdit içerikli söylemelerinde herhangi bir şekilde geri adım atmadı ve ısrarla bu dili sürdürdü. Ben Tahsin Küçük, bu söylemelerden dolayı kendimi tehlike altında hissediyorum ve bu durumu da sosyal medya hesabından açık bir şekilde duyuruyorum.”

Tahsin küçük tarafından yapılan bu paylaşım, bir süre sonra silindi. Paylaşımın neden silindiği ise merak ediliyor. Bu olayın ilerleyen günlerde nasıl bir noktaya evrileceği de merak edilmekte.

Bakmadan Geçme