Meryem Uzerli'nin Küvet Pozu Olay Oldu! Sosyal Medya İkiye Bölündü

Muhteşem Yüzyıl dizindeki Hürrem karakteri ile bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Meryem Uzerli, bu kez de sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla gündeme damgasını vurdu. Güzel oyuncu, iddialı küvet pozu ile dikkatleri üzerine çekti.

Muhteşem Yüzyıl dizindeki Hürrem karakteri ile bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Meryem Uzerli, bu kez de sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşımla gündeme damgasını vurdu. Güzel oyuncu, iddialı küvet pozu ile dikkatleri üzerine çekti.

Türkiyeli bir baba ve Almanyalı bir annenin kızı olarak dünyaya gelmiş olan Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile hayatımıza girmişti. Hürrem’i oynamak için doğup büyüdüğü Almanya’dan Türkiye’ye gelen güzel oyuncu, başarılı performansı ve güzelliği ile hızla şöhret olmuştu. Bu dönemde gerek oyunculuğu gerekse de özel hayatı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Uzerli, Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri arasında yer almayı da başardı.

Daha sonra tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesi ile diziden ayrılan Meryem Uzerli, yine çok konuşulmuş ve gündeme damgasını vurmuştu. Ünlü oyuncu, bu yaşadığı durumun üzerine doğup büyüdüğü topraklara, Berlin’e dönmüştü. Ancak ünlü oyuncu özel yaşamı ve sosyal medya paylaşımları ile hala en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Uzerli’nin son paylaşımı olan küvet pozu da gündeme bomba gibi düştü.

Sosyal Medyayı İkiye Bölen Paylaşım

İki çocuk annesi olan Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromuna yakalandığı dönemde Can Ateş ile birlikteydi. Ünlü oyuncunun özel hayatında bazı şeyler pek de yolunda gitmemişti ve fırtınalı bir dönem geçirmişti. Söylenenlere göre Uzerli’nin tükenmişlik sendromu yaşamasının ardındaki bir diğer faktörde özel hayatındaki bu çalkantılı dönemdi.

Uzerli, daha önce vermiş olduğu röportajda kendini çok fazla zorladığını, bir makine gibi çalışması gerektiği konusunda kendisini sürekli telkin ettiğini ve robotlaştığını ifade etmişti. Daha sonrasında ise Muhteşem Yüzyıl ekibine temponun kendisine çok ağır geldiğini söylediğinde, pilinin tamamen bitmiş olduğunu da söylemişti.

Uzerli’nin diziden ayrılışı sevenlerini bir hayli üzmüştü. Ancak güzel oyuncu aktif bir şekilde kullanmış olduğu sosyal medya hesabı ile gündemde kalmaya devam etti. Oyuncunun küvette çıplak bir şekilde vermiş olduğu poz, kimileri tarafından çok beğenilirken, bazı kişiler tarafından ise tepki gördü. İki çocuk annesi olan birinin bu şekilde poz vermesine “olmadı, yakışmadı” gibi tepki gösterenlerin yanı sıra poza beğeniler yağdıran ve olumlu tepkiler verenler de yer aldı.

Bakmadan Geçme