Oyuncu Erkan Can Bakın Nasıl Yakalandı! Video Görüntüleri Şok Etkisi Yarattı

Ekranların sevilen oyuncusu Erkan Can son dakika gündemime bomba gibi düştü.Usta oyuncu alkollü bir şekilde araç kullanırken Ümraniye'de kaza yapması sonucunda yakalandı.

Ekranların sevilen oyuncusu Erkan Can son dakika gündemime bomba gibi düştü. Usta oyuncu alkollü bir şekilde araç kullanırken Ümraniye’de kaza yapması sonucunda yakalandı. Kazadan herhangi bir yara almadan kurtulan ünlü oyuncu Erkan Can, trafik polisleri tarafından promil testine tabi tutuldu.

Usta oyuncu Erkan Can, alkollü araç kullanırken direksiyonun hakimiyetini kaybetti ve Ümraniye’de kaza yaptı. Kazadan herhangi bir yara almadan kurtulan oyuncu Erkan Can, trafik polisleri tarafından promil testine tabi tutuldu. Tapılan promil testi sonucunda Erkan Can’In 236 promil alkolle araç kullanmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Kazadan Sonra İlk Defa Konuştu!

Yaptığı kazadan sonra cep telefonu kameralarına görüntüsü yansıyan Erkan Can; “Alkollüyüm ve kanunu da biliyorum. Eyvallah.” sözlerini dile getirdi. Kaza dün gece saatlerinde 3:50 sularında gerçekleşti. Ümraniye’de, Şile otoyol parseller yol ayrımında yan yola girmeye çalışırken gerçekleşen kazada Erkan Can herhangi bir yara almadı.

Kaza Nasıl Oldu?

34 BK 4395 plakalı aracı ile seyir halinde olan usta oyuncu Erkan Can, direksiyon hakimiyetini ani bir şekilde kaybetmesiyle Şile otoyolu parseller yol ayrımında bariyerlere çarptı. Kaza anını gören bazı sürücüler, otoyolda durarak yardım etmeye çalıştı. Durum anında polis ekiplerine bildirildi. Olay yerine intikal eden polis ekipleri, kazadan herhangi bir yara almayan Erkan Can’a alkolmetre üfleterek promil testi yaptı.

236 Promil Alkollü Çıktı

Ünlü oyuncunun yapılan promil testinde, 236 promil alkollü olduğu açığa çıktı. Kazanın hemen ardından ağır bir şekilde hasar alan araç, olay yerine intikal edilen çekici yardımıyla kaldırıldı. Erkan Can’ın ise ehliyetine geçici süre kapsamında el koyuldu.

Bakmadan Geçme