Safir Şermin kim? Şermin karakterini kim oynuyor?

Atv ekranlarının sevilerek takip edilen dizisi Safir'de diziye yeni katılan Şermin karakteri araştırılıyor.

Safir Şermin kim? Şermin karakterini kim oynuyor? Atv ekranlarının sevilerek takip edilen dizisi Safir'de diziye yeni katılan Şermin karakteri araştırılıyor.

“Safir” dizisi bu sezonun iddialı projeleri arasında yer alıyor. NTC Medya‘nın İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül‘ü buluşturan dizisinin kadrosuna ünlü bir oyuncu katıldı. Semih Bağcı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin ekibine Ayçin İnci katıldı.

SAFİR DİZİ KONUSU

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonda ekrana gelecek olan Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi' Gülsoy Ailesi'nin bir gecede değişen ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavları ile dolu tehlikeli yollarda kaybolma hikayesini konu alıyor.

SAFİR ŞERMİN KİMDİR?

Güzel oyuncu senaryo ekibine Nalan Merter Savaş‘ın katıldığı dizide “Şermin” karakterine hayat verecek. Ayçin İnci 11. bölümden sonra dizinin hikâyesine renk katacak.

AYÇİN İNCİ KİMDİR?

3 Mayıs 1980'de Murat İnci ve Çiğdem Karakoç çiftinin kızı olarak doğdu. 1997 yılında Üsküdar Lisesi'nden mezun oldu. Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun İnci, 2005 yılında Şahika Tekand Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim aldı.

İlk defa 2003 yılında rol aldığı Kurşun Yarası adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başladı. Daha önce 2001 yılından beri de çeşitli reklam filmlerinde de rol alıyordu. 2005'te Sen Ne Dilersen filmi rol aldığı ilk film olurken bir yıl sonra Eurideke'nin Çığlığı oyunu ile ilk defa tiyatro sahnesine çıktı.

7 Temmuz 2007'de yine kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Mümtaz Taylan ile evlendi. Çift 2012'de karşılıklı anlaşarak boşandı. Çiftin boşanmasının nedeni olarak İnci'nin Ahmet Mümtaz Taylan'ı, Serdal Genç veya Sarp Levendoğlu ile aldattığı iddia edilse de bu iddialar yalanlandı. Temmuz 2013'te Serdal Genç ile evlendi ve 2015'te karşılıklı anlaşma ile boşandı.

Ayçin İnci, Yeşilçam oyuncularından Bilal İnci'nin torunu ve oyuncu Ayça İnci'nin de kardeşidir.

Bakmadan Geçme