Sevmek Yüzünden filmi konusu, oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi!

Ayça Ayşin Turan'ın başrolünde rol alacağı Sevmek Yüzünden filmi için konu, oyuncu kadrosu ve vizyon tarihiyle ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı.

Ayça Ayşin Turan’ın başrolünde rol alacağı Sevmek Yüzünden filmi için konu, oyuncu kadrosu ve vizyon tarihiyle ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı. Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan'ın yeni bir sinema filmi için sete çıkmaya hazırlandığı öğrenildi.

Sevmek Yüzünden adlı filmin senaryosu ve yönetmenliğini de Ahmet Kapucu imza attı. Sky Film – PRT Film- 2518 Film yapım şirketlerinin ortaklığında çekilecek olan filmin yapımcılığını Emre Oskay, Fatih Ay ve Ahmet Kapucu üstleniyor.

Romantik komedi türünde de yer alan film Kıbrıs'ta çekilecek. Ayça Ayşin Turan filmde İdil rolüne can verecek ve Turan'ın partneri için de Serhat Teoman ile el sıkışıld.

Teoman “Ömer” rolünü canlandıracak. Filmin kadrosunda ayrıca Ali Gözüşirin “Kerem” ve Ali Yoğurtçuoğlu “Yiğit” karakterleriyle yer alacak.

SEVMEK YÜZÜNDEN FİLMİ KONUSU

Filmin konusuna gelince; İdil yılın gelinliğini tasarlamak için yola çıkarken bir anda kendini bu dügüne engel olma mücadelesinin içinde bulur. Bunu bir genç kızı yanlış evlilikten döndürmek olarak dillendirse de aslında bu İdil ve eski sevgilisi arasında gecikmiş bir hesaplaşmadır.