Show Tv Aile 15. Bölüm Tekrarı İzle!

Show Tv ekranlarının reyting rekortmeni yapımlarından birisi olan Aile dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlandı.

Show Tv ekranlarının reyting rekortmeni yapımlarından birisi olan Aile dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Aile dizisinde bu hafta çok büyük heyecana sahne olacak. 

Aile dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Aile şimdi hiç beklemediği büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Aslan kontrolü yeniden eline alabilmek için Tolga’yı bulmaya çalışırken; Hülya tüm yaşananların tek sorumlusu olarak gördüğü Devin’e hain bir tuzak kurar. Devin ya ölecek, ya hapse girecektir. Tolga’nın, açılan soruşturmada Soykanlar için kurtuluş bileti olduğunu bilen Cihan ve Serap, Tolga’yı bulmak için harekete geçer. İki tarafın da Tolga’yı ağlarına kıstırdıkları anda yaşanacak gelişmeler herkesin planını bozacaktır.

Aile dizisi 15. bölüm özeti

Devin’e kurulan tuzaktan haberdar olan Aslan, onu büyük bir tehlikeden son anda kurtarır ve Devin’i bir dağ evine götürür. Devin’in tüm itirazlarına rağmen dağ evinde geçirdikleri o gece ikili büyük sınavlar verirken; ilişkileriyle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar alırlar. Leyla çocukları için Hülya ile yeniden karşı karşıya gelir. Çocuklarını alıp kendi evine dönen Leyla için o gece, büyük bir dönüm noktası olacaktır. Yaşanacak sürpriz bir gelişmeden sonra Leyla, Devin’den büyük bir iyilik ister. Soykanlar adına basın toplantısı düzenleyen Aslan, ailesine gün yüzü göstermeyenlere büyük bir ders verecektir. O toplantıya katılan beklenmedik bir misafir ise başta Aslan olmak üzere Soykanlar için her şeyi değiştirecektir.

Aile 15. bölüm tekrarı izle

Show Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Aile dizisi 15. bölümü tekrarı dizi biter bitmez Show Tv ve Aile dizisi Youtube kanalından yayınlanacaktır.