ŞOK 4 Ekim 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri ŞOK marketler tarafından gelen açıklamalara göre yeni kampanya başlatıldı.

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri ŞOK marketler tarafından gelen açıklamalara göre yeni kampanya başlatıldı. Cumhuriyet'in 100. yılına özel Ekim ayında her hafta 250 ürün olmak üzere toplamda 4 hafta boyunca 1000'den fazla üründe yüzde 50'ye varan indirimler yapacağını bildirdi.

"Cumhuriyetimizin 100. Yıl Şenlikleri" adı altında başlatılacak kampanyaya baktığımızda Ekim ayı boyunca indirimlerin devam edeceği bildirildi. Bunun dışında da Win sadakat programı müşterilerine özel avantajlar da sağlanacak. İndirimli ürün alanlara Win TL verilecekken hem Şok marketlerin 81 ilde ki 10 binden fazla mağazasında hem de online alışverişlerinde ulaşılabilecek.

ŞOK MARKET AÇIKLADI

Konu ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada ŞOK Marketler CEO'su Uğur Demirel, hemen hemen tüm ürünlerde indirim uygulanacağını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

"Çok büyük mücadelelerle kazanılan milletimizin varoluş savaşı tam 100 yıl önce Cumhuriyetin kuruluşu ile taçlandırıldı. Öncelikle Cumhuriyeti bizlere armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum. Ülkemizi daha da ileriye taşımak için çok çalışırken, ülkemizin bu en kıymetli gününü de kuşkusuz büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Türk milleti olarak en büyük özelliklerimizden biri zor günlerde birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmektir.

Bu anlayışla küresel dalgalanmalar sebebiyle enflasyonist bir dönemden geçerken, biz de ŞOK Marketler olarak hane ekonomilerine ve enflasyonla mücadeleye katkı vererek 100. yıl heyecanına ortak olmak istedik. Ekim ayındaki Cumhuriyetimizin 100. Yıl Şenlikleri süresince toplam 1000 kampanyalı ürünümüzde indirimler ve Win avantajları sunacağız. ŞOK Marketler'de müşterilerimize her gün düşük fiyatlar sunuyoruz. Amacımız Türkiye'nin dört bir yanında halkımızın tamamının temel ihtiyaç ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmesi. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü gibi böylesine özel bir dönemde her gün düşük olan fiyatlarımıza yaptığımız ilave indirimlerle Cumhuriyet şenliklerine katkı vermeyi hedefliyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlarken, tüm halkımızı "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Şenliklerine" davet ediyorum"

Bakmadan Geçme