Yalı Çapkını Ferit Diziye Veda Mı Ediyor? Ferit'in Ölümü Yaklaştı

Geçtiğimiz cuma akşamı Ferit ve Seyran'ı karşı karşıya getiren dizinin bu bölümünde neler yaşanacak? Ferit diziden ayrılacak mı? Kaya ve Seyran birlikte mi olacak? İşte Yalı Çapkını'nın 42. bölüm ile ilgili tüm detayları…

Her cuma akşamı izleyicisiyle buluşan Yalı Çapkını’nın 42. bölüm beklenen fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz cuma akşamı Ferit ve Seyran’ı karşı karşıya getiren dizinin bu bölümünde neler yaşanacak? Ferit diziden ayrılacak mı? Kaya ve Seyran birlikte mi olacak? İşte Yalı Çapkını’nın 42. bölüm ile ilgili tüm detayları…

Yalı Çapkını’nda her cuma işler gittikçe daha da kızışıyor. Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun üstlendiği Yalı Çapkını 42. bölümü cuma günü izleyicisiyle ekranlarda buluşacak. Yeni sezona Taro Emir Tekin ve Binnur Kaya’nın da dahil olmasıyla birlikte hikayenin gidişatı daha da değişti.

Yalı Çapkını 42. Bölümde Neler Yaşanacak?

Yalı Çapkını’nın 42. bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Seyran’ın Kaya ile üniversiteye kayıt yaptırmaya gelmesi Ferit’te büyük bir etki yarattı. “Asıl sürprizi sen yaptın” sözlerini dile getiren Ferit, Seyran’ı Kaya’yla orada bırakarak üniversiteyi terk etti. Kameramanın ise sık sık Ferit’in koluna odaklanması izleyicilerinden kaçmadı. Peki Gülseren Budayıcıoğlu bu konuda ne söylüyor? Ferit daha ne kadar dizide olacak?

“Her cuma akşamı ekranlara gelen Yalı Çapkını dizisi, gerçek bir hikayeden yola çıkarak yazıldı ve ekranlara yansıtıldı. Ancak şunu da belirtmek istiyorum; hani her zaman kitaptan televizyona uyarlandı şeklinde belirteçler olur. Bu Yalı Çapkını hikayesi de gerçek bir hikayeden direkt olarak televizyona uyarlandı. Dizide ekranlarda gördüğünüz birçok karakter gerçeği yansıtıyor. Tabii ki de bunun yanı sıra ilave karakterler de söz konusu. Ancak Kazım Ağa, ana karakterlerimiz. Hattuç hala gerçek karakterleri yansıtıyor. Tabii ki de adetlerimiz, örflerimiz içerisinden gelen bu hikaye izleyiciyi ekranlara kilitledi. Bu hikaye kimseye yabancı olarak gelmedi. Ülkemizde eminim ki binlerce kez yaşanan bir hikayeyi yansıtmışızdır.”

Bakmadan Geçme