Yalı Çapkını Kadrosunda Sular Durulmuyor! 2 Yeni Oyuncu Daha Gündemde

Her cuma akşamı seyircisini 20:00'da ekranlara kilitleyen Yalı Çapkını dizisinin kadrosunda sular bir türlü durulmuyor. Bu sefer kadroya gerçekleşecek 2 yeni transfer seyirciyi bir hayli kızdıracak.

Her cuma akşamı seyircisini 20:00’da ekranlara kilitleyen Yalı Çapkını dizisinin kadrosunda sular bir türlü durulmuyor. Bu sefer kadroya gerçekleşecek 2 yeni transfer seyirciyi bir hayli kızdıracak.

Cuma akşamları bir çok seyirciyi ekranlara kilitleyen Yalı Çapkını dizisinde ortalık yine karışacak. Diziye daha önce diziden ayrılan 2 karakter tekrardan transfer edilecek. Bu 2 karakter rolleri gereği seyirciler tarafından sevilmiyor ve diziden ayrılması isteniyordu. Lakin bu sefer seyirciler dinlenmedi…

İstenmeyen İki Oyuncu Tekrar Yalı Çapkını’nda

Star TV ekranlarının gözde dizilerinden olan Yalı Çapkını dizisine, eski oyunculardan tekrardan transfer yapıldı. Seyirciyi ayaklandıracak bu gelişme Star TV yönetimi tarafından sessizce onaylandı. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını dizisine Pelin ve Zerrin karakterleri geri dönüyor.

Geçen Sezon Diziye Veda Etmişlerdi….

Geçen sezona diziye Pelin karakteri ile büyük bir damga vurmayı başarmış olan oyuncu Buçe Buse Kahraman ve annesi Zerrin karakterine hayat veren Toprak Sağlam, geçen sezon içerisinde veda etmiş oldukları Yalı Çapkını dizisine geri dönüyorlar. Dizide yurt dışına gitmiş gibi gösterilen Zerrin ve Pelin’in diziye nasıl döneceği ise oldukça büyük merak konusu…

Yalı Çapkın Ne Zaman Bitecek?

Medyaya aktarılan bilgilere göre Yalı Çapkını dizisi ekranlara 2024 Haziran tarihinde final yaparak veda edecek. Dizinin nasıl bir final yapacağı ve izleyicilere nasıl veda edeceği ise şimdiden konuşulanlar arasında yerini alıyor. Diğer bir yandan ise Mert Ramazan Demir'in final gününe görüp göremeyeceği de büyük merak konusu.

Bakmadan Geçme