Yapı Kredi Bankası Açıkladı! Faizsiz 20.000 TL Nakit Avans Verilecek İşte Şartlar

Türkiye'de Yapı Kredi Bankası tarafından gelen son dakika açıklamalarına göre elektronik ürün almak isteyen kişilere bankadan ihtiyaç kredisi verilecek.

Türkiye'de Yapı Kredi Bankası tarafından gelen son dakika açıklamalarına göre elektronik ürün almak isteyen kişilere bankadan ihtiyaç kredisi verilecek.

Banka resmi internet sayfasından gelen açıklama da ilk defa müşteri olacaklar için faizsiz 20 bin TL verilecek. Buna ek olarak başvuru yapan vatandaşlara da elektronik ürün alımlarında kullanılmak üzere ihtiyaç kredisi de verilecek.

15.000 TL FAİZSİZ NAKİT AVANS! CHİPPİN'E ÜYE OLANA 5 BİN TL

Banka kampanyayı aşağıda ki açıklamalarıyla duyurdu:

"Acil nakit ihtiyacınız için 15.000 TL %0 Faizli Taksitli Nakit Avans Fırsatından Hemen Faydalanın!" ifadeleri ile yapılan son dakika açıklamasında 15 bin TL faizsiz nakit avansa ek olarak Chippin'e üye olanlara 5 bin liralık faizsiz nakit avans daha sağlandığı, toplam faizsiz finansman desteğinin 20 bin lirayı bulduğu bildirildi.

"Yeni Müşteriye Özel %0 Faizli 15.000 TL Taksitli Nakit Avans Fırsatı! Limitinizi öğrenmek için hemen formu doldurun" denilerek başvuru formu paylaşıldı. Başvuru formu için öncelikle banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Mobilden müşteri olduktan sonra söz konusu faizsiz nakit avansa başvurunuzu yapabileceksiniz.

YKB ELEKTRONİK ÜRÜN KREDİSİNİ DE AÇIKLADI

Yapı Kredi Bankası elektronik ürün alacak kişilere de özel ihtiyaç kredisini duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Her türlü teknolojik ihtiyacınız için krediniz Yapı Kredi’de.

Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi yanınızda. Kredi başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapabilir, onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmeden, kullandığınız kredi hafta sonu da dâhil her gün anında hesabınıza geçer"

Bakmadan Geçme