Yapı Kredi Emeklilere 7.500 TL Promosyon Kampanyasını Duyurdu

Yapı Kredi Bankası, son dönem içerisinde başlattığı kampanyalarla emekli vatandaşların yanında olduğunu açıkça duyuruyor. Yine son dönemde sıklıkla konuşulan emekli promosyonlarına noktayı koyan Yapı Kredi, emeklilere 7.500 TL'den 11.500 TL'ye kadar emekli promosyonu imkanı tanıyacağını açıkladı.

Yapı Kredi Bankası, son dönem içerisinde başlattığı kampanyalarla emekli vatandaşların yanında olduğunu açıkça duyuruyor. Yine son dönemde sıklıkla konuşulan emekli promosyonlarına noktayı koyan Yapı Kredi, emeklilere 7.500 TL’den 11.500 TL’ye kadar emekli promosyonu imkanı tanıyacağını açıkladı.

Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Yeni başlattığı emekli promosyon kampanyasıyla birlikte vatandaşlara 7.500 TL’den 11.500 TL’ye kadar emekli promosyon imkanı tanıyacağını aktardı.

Yapı Kredi 7.500 TL Promosyonunun Şartları

Kampanyanın detaylarına göre Yapı Kredi Bankası’nın emekli maaş promosyondan faydalanmak isteyen vatandaşların, banka tarafından belirlenen şartları yerine getirmesi gerekiyor. Kampanya şartların başında Yapı Kredi’den emekli promosyonu alacak vatandaşların, maaş hesaplarını Yapı Kredi Bankası’na taşıyarak en az 3 yıl boyunca banka da kalma taahhüttü vermeleri yer alıyor.

Promosyon Miktarı Emekli Aylığına Göre Değişecek

Yapı Kredi Bankası’nın belirtmiş olduğu bu taahhüt şartını yerine getiren emekli vatandaşlar, 11.500 TL’ye kadar emekli promosyonlarını bankadan temin edebilecekler. Alacakları promosyon miktarı aldıkları maaşa göre değişim gösterecektir. Bu konuda Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu liste şu şekildedir:

  • 3.500 TL'ye kadar olan emekli aylığı alan emekli vatandaşlara 4.500 TL promosyon,

  • 3.500 TL ile 7.500 TL arasında emekli aylığı alan emekli vatandaşlara 5.250 TL promosyon,

  • 7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli aylığı alan emekli vatandaşlara 6.750 TL promosyon,

  • 10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alan emekli vatandaşlara 7.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Yapı Kredi Bankası, emekli müşterilerine sunmuş olduğu bu promosyon kampanyasının yanı sıra ek avantajları da unutmuyor. Örnek olarak maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her emekli vatandaş 2 otomatik fatura ödeme talimatını kendi kartından verdiği zaman 500 TL değerinde nakit promosyon kazanıyor. Yine ek olarak kredi kartı başvurusunda bulunan emekli vatandaşlara ise 500 TL harcama yaptıkları zaman 1.000 TL ek promosyon imkanı sunuluyor.

Bakmadan Geçme