Ziraat Bankası Gençkart gönderi takibi nereden, nasıl yapılır? 2023

Türkiye'de Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından burs ve kredi başvuruları alınmaya başladı. Hafta içi de devam edecek olan başvurular da ay sonu açıklanacak

Türkiye'de Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından burs ve kredi başvuruları alınmaya başladı. Hafta içi de devam edecek olan başvurular da ay sonu açıklanması bekleniyor. Ziraat Bankası tarafından üniversite öğrencilerine verilecek olan Gençkart ile ilgili öğrenciler de kart takibini nereden nasıl yapıldığını araştırmaya başladı.

Ziraat Bankası Gençkart kredi ve burs almaya hak kazanan öğrencilere onay işlemlerinin ardından gönderilmeye başlanacak. 

ZİRAAT BANKASI GENÇ KART NEREYE GELİR?

E-devlet üzerinden temin edilen başvuru datasında göre kart isme özel olarak basılacak, paket sözleşmeyle birlikte yine e-devlet üzerinden girişi yapılan adrese kurye arayıcılığı ile teslim edilecek.

ZİRAAT KYK KARTI OLMADAN PARA NASIL ÇEKİLİR?

İlk Defa KYK Kredi Ve Burs Almaya Hak Kazananlardan Ödeme Gününde Kartınız Gelmedi İse Burs Ve Kredinizi SMS Veya Ziraat Mobil Uygulaması Üzerinden QR İle Ödeme Seçeneklerini Kullanarak ATM'lerdeki Kartsız İşlem Menüsü Aracılığıyla Çekebilirsiniz.

Bakmadan Geçme