Ziraat Bankası kesenin ağzını açtı! Ekim ayı sonuna kadar 50.000 TL ihtiyaç kredisi verecek

Türkiye'de ihtiyaç kredisi kampanyaları bankalar tarafından tek tek duyurulmaya devam ediyor.

Türkiye'de ihtiyaç kredisi kampanyaları bankalar tarafından tek tek duyurulmaya devam ediyor. İhtiyaç kredisi, bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Bu kredi de, uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle sunulurken 36 aya kadar da vade imkanı bulunmaktadır. En kısa süre içerisinde de paranız cebinize de girecektir.

Örneğin, 49 bin lira kredi kullanıldığında yüzde 3,94 faiz oranı ile aylık ödeme 3.007 TL oluyor.

ACİL İHTİYAÇLARINIZA ANINDA KREDİ!

Tüketici Kredisi, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir çözüm olabilir. İster yeni bir ev almak, isterse çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak olsun, bu kredi sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. Ayrıca, esnek geri ödeme seçenekleri sayesinde, bütçenizi zorlamadan borcunuzu ödeyebilirsiniz.

3 AYDA BİR ÖDEMELİ!

Kredinin geri ödemesi konusunda da esneklik sunulmaktadır. Aylık eşit taksitlerle düzenli bir ödeme planı oluşturabilir veya artan ya da azalan taksitlerle gelirinize göre bir plan yapabilirsiniz.

ÖDEME TABLOSU!

Ziraat Bankası tarafından 49.000 TL'lik bir kredi çekmeyi düşündüğünüzde; bu durumda 36 ay vade ile yüzde 3,94 faiz oranı uygulanırken aylık ödemesi ise 3.007 TL olmaktadır. Bu da finansal hedeflerinize ulaşmak adına mükemmel bir fırsattır. 

Bakmadan Geçme