Şahane Hayatım Nazım kimdir?

Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şahane Hayatım dizisine yeni bölümde bir oyuncu daha katılıyor.

Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan Şahane Hayatım dizisine yeni bölümde bir oyuncu daha katılıyor. Fox Tv ekranlarının şimdilik reyting rekortmeni Ay Yapım imzalı dizi bu akşam seyirciyle buluşurken yeni bir oyuncu da diziye katıldı. Dizinin yeni bölümüne Emirhan Ergen katıldı.

ŞAHANE HAYATIM NAZIM KİMDİR?

Ergen dizide Olay Yeri İnceleme Amiri “Nazım” karakterine hayat verecek. Nazım, Mesut komiser (Onur Tuna) ile birlikte Şebnem (Hilal Altınbilek) tarafından işlenen cinayetin sırrını çözmeye çalışacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dizinin 3. bölümünde Mesut, Şebnem’in peşini bırakmıyor! İzmir’deki geçmişini araştıran, yolu eski okuluna düşen, Arzu’yla bile konuşan Mesut, bu sosyetik ve pırıltılı kadının sırrını çözmek üzere mi gerçekten? Yoksa peşine takılıp İstanbul’a kadar gelen gizemli yabancı, Mesut’u bambaşka, karmaşık bir yola mı sokacak Şebnem’in ise derdi başından aşkın! Niyazi karşısına çıktığı günden beri, çok büyük fedakarlıklarla kurduğu bu şahane hayat resmen su sızdırıyor. Mesut korkusu, dernek başkanlığı, cemiyetteki yerini koruma telaşı derken başına yepyeni bir bela açılıyor: Melisa! Onur’un eski sevgilisi olan Melisa yıllar sonra çıkageliyor. Hem de baya iddialı bir şekilde… Amacı ise çok belli: Uzun zaman önce Onur’u elinden alan Şebnem’den, onu geri almak. Elbette ki arkası boş değil… Aysel, Şebnem’den kurtulma planları için düğmeye bastı. Melisa’yla sırt sırta operasyona başlıyorlar! Ama Şebnem’in herkesle ve her şeyle savaşacak gücü var! Keskin zekası ve hiç düşmeyen dirayetiyle üstüne gelen herkesi püskürtmeye hazır!