Ömer dizisi Şule kimdir?

Atv ekranlarının sevilen ve takip edilen dizisi Ömer'e Deniz Işın'da katıldı.

Ömer dizisi Şule kimdir? Atv ekranlarının sevilen ve takip edilen dizisi Ömer'e Deniz Işın'da katıldı. Son dönemlerde Sefirin Kızı sonrasında ise Leyla ile Mecnun gibi özel yapımlarla ön plana çıkan Deniz Işın şimdilerde de Atv ekranlarında yayınlanan Ömer dizisine katıldı.

ÖMER DİZİSİ ŞULE KİM?

Yapımını OGM’nin üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer’in kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Geçtiğimiz sezondan bu yana büyük bir beğeniyle takip edilen diziye, başarılı oyuncu Deniz Işın katıldı. Işın, Şule rolünü canlandıracak.

DENİZ IŞIN KİMDİR?

28 Mayıs 1992 İzmir doğumlu olan Deniz Işın, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı ve bu süreçte; 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

Aynı zamanda, reklam filmlerinde rol alan Işın, FOX'ta yayınlanan "Her Yerde Sen" dizisinde Merve karakterine hayat verdi. Daha sonra "İyi Günde Kötü Günde" dizisinde yer aldı ve son olarak "Sefirin Kızı" projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un "Gece" isimli video klibinde de yer almaktadır. "Masumiyet" dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.